Movies
Ratings
208
Piece of CakeRated ★ 3.5
RoomRated ★ 3.5- SABAKANRated ★ 4.0
MEGANRated ★ 3.5
Solomon's Perjury 2: JudgmentRated ★ 3.5
Solomon's Perjury 1: SuspicionRated ★ 3.0
Pitch PerfectRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.5
EncantoRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
When Marnie Was ThereRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.5
PixelsRated ★ 4.0