Titles you rated
Prison PrincessRated ★ 4.0
Dating: What's it like to be in love?Rated ★ 4.0- Boku no Mahou TsukaiRated ★ 5.0
Mirai koshi MeguruRated ★ 3.5
The Secret GardenRated ★ 4.5
Second to Last LoveRated ★ 4.0
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 4.5
ERRated ★ 4.0
ERRated ★ 4.0
ERRated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 3.5
Odd Family 11Rated ★ 4.0
Tiger & DragonRated ★ 4.5- Jikou KeisatsuRated ★ 4.5
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.5- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.5
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0