Titles you rated
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 5.0
ThorRated ★ 2.0
SilmidoRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 2.0
Be With YouRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 4.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
CharadeRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Green ZoneRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 2.0
OrphanRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 4.0