Movies
Ratings
454
The OutlawsRated ★ 4.0
Drug WarRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 2.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
xXxRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
MegamindRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 3.0