Titles you rated
Dark PhoenixRated ★ 1.5
August: Osage CountyRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
CartRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
SnowdenRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0