Movies
Ratings
146
Baby DriverRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 3.0
BraveRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0