Titles you rated
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0- LovesickRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 4.0
RiverdaleRated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0