Movies
Ratings
248
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
Sue, Mai & Sawa: Righting the Girl ShipRated ★ 3.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 2.5
TRON: LegacyRated ★ 2.0
The Anthem of the HeartRated ★ 1.0
AllegiantRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 2.0
Drag Me to HellRated ★ 3.0
The BoyRated ★ 3.0
Dear JohnRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
PompeiiRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 1.0