Titles you rated
Silent HillRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Robot Taekwon VRated ★ 3.5
Kung Fu Panda: Secrets of the Furious FiveRated ★ 3.5
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 1.5
Chicken LittleRated ★ 3.0
9Rated ★ 3.5
GarfieldRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
John CarterRated ★ 3.5
Jurassic Park IIIRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 3.5
Horror Stories 2Rated ★ 4.0
Saw IVRated ★ 4.0
Horror StoriesRated ★ 4.0