Titles you rated
 I Live AloneRated ★ 4.5 I Live AloneRated ★ 4.5
 While You Were SleepingRated ★ 3.0 While You Were SleepingRated ★ 3.0
 Scent of a WomanRated ★ 3.0 Scent of a WomanRated ★ 3.0
 History of a SalarymanRated ★ 5.0 History of a SalarymanRated ★ 5.0
- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
 BigRated ★ 3.0 BigRated ★ 3.0
 Let's EatRated ★ 4.0 Let's EatRated ★ 4.0
 My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0 My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
 My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0 My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
 Couple or TroubleRated ★ 5.0 Couple or TroubleRated ★ 5.0
 That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5 That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
 Secret GardenRated ★ 3.5 Secret GardenRated ★ 3.5
 High Kick Through The RoofRated ★ 4.0 High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
 High KickRated ★ 4.5 High KickRated ★ 4.5
 King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5 King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
 GoblinRated ★ 4.0 GoblinRated ★ 4.0