Movies
Ratings
22
Van HelsingRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 1.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
Over My Dead BodyRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0