Titles you rated
Stand by MeRated ★ 3.0
An EducationRated ★ 1.0
Mona Lisa SmileRated ★ 3.0
Erin BrockovichRated ★ 3.0
Fly Away HomeRated ★ 5.0
Reign Over MeRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 0.5
Easy ARated ★ 0.5
RentRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 1.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 0.5
CloserRated ★ 1.0
Eat Pray LoveRated ★ 0.5
Captain PhillipsRated ★ 3.5
Finding ForresterRated ★ 0.5
MoneyballRated ★ 0.5
Big FishRated ★ 2.5
ChappieRated ★ 0.5