Titles you rated
The Social NetworkRated ★ 5.0
Margin CallRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
HahahaRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.0
ScoopRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 3.0
Our SunhiRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
StokerRated ★ 3.0
Bowling for ColumbineRated ★ 5.0
KikujiroRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0