Titles you rated
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Yowamushi PedalRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Steins;Gate 0Rated ★ 4.5- Yona of the DawnRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 4.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0