Movies
Ratings
232
Shazam!Rated ★ 3.0
AquamanRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.0
VenomRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
CasperRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0