Titles you rated
AmélieRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.5
CarolRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Someone SpecialRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.5