Movies
Ratings
453
VenomRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 2.5
The MartianRated ★ 2.0
Planet of the ApesRated ★ 0.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 1.5
RangoRated ★ 3.0
The MegRated ★ 1.0
DreddRated ★ 1.5
Righteous TiesRated ★ 1.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 0.5
Olympus Has FallenRated ★ 1.0
Hide and SeekRated ★ 0.5
Kizumonogatari Part 1: TekketsuRated ★ 1.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 2.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 1.5
Northern Limit LineRated ★ 2.5