Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
VenomRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5