Titles you rated
20th Century GirlRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.5