Titles you rated
GUILTY GEAR STRIVE: DUAL RULERSRated ★ 2.5
Today's Menu for the Emiya FamilyRated ★ 4.0
Silver SpoonRated ★ 4.0
Gargantia on the verdurous PlanetRated ★ 4.0
Silver Spoon Season 2Rated ★ 4.0
Noble FarmerRated ★ 4.0
Laid-Back Camp Season 3Rated ★ 3.5- My Teen Romantic Comedy SNAFU And So, Their Festival Will Never EndRated ★ 3.5
Incompetent TakaRated ★ 3.5
Reibai Tantei Jozuka HisuiRated ★ 4.0
Terra FormarsRated ★ 2.0
MindhunterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0- Bludgeoning Angel Dokuro-ChanRated ★ 3.0
- Bludgeoning Angel Dokuro-ChanRated ★ 3.0
Kamen Rider GaimRated ★ 3.5
MASKED RIDER BLADERated ★ 3.0
Ya Boy Kongming!Rated ★ 3.0
Kamen Rider DriveRated ★ 3.0
Dr. StoneRated ★ 3.0