Titles you rated
The Polar ExpressRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0