Series
Ratings
20
Princess Ja MyungRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 1.5
ReturnRated ★ 3.0
Begin Again Season 1Rated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
My Golden LifeRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
On AirRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5