Movies
Ratings
289
Justice LeagueRated ★ 2.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
SullyRated ★ 3.0
CartRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.0
SawRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.0