Titles you rated
The OutlawsRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
Inside meRated ★ 4.0
Big Fish & BegoniaRated ★ 5.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.5
The Grand HeistRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 3.5