Titles you rated
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Hachi-koRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
ScarfaceRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.5
Mr. SocratesRated ★ 3.0
MiseryRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
BladeRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5