Titles you rated
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Her Blue SkyRated ★ 2.5
Minecraft: The MovieRated ★ 1.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 0.5
ExhumaRated ★ 2.5
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5