Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The World of KanakoRated ★ 1.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
SolaninRated ★ 5.0
BakumanRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Lover, Stalker, KillerRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.5
All the Long NightsRated ★ 3.5
April StoryRated ★ 3.0
Parasite in LoveRated ★ 1.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 4.5
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 4.5