Titles you rated
IT: Welcome to DerryRated ★ 3.5
Nagi-Asu: A Lull in the SeaRated ★ 4.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0
There's No Freaking Way I'll Be Your Lover! Unless…Rated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
The Ultimatum: Queer Love Season 1Rated ★ 3.0
Wind Breaker Season 2Rated ★ 3.0- ToGetHerRated ★ 4.0
MedalistRated ★ 4.0- Sound! EuphoniumRated ★ 4.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5- The FrogRated ★ 2.5
Solo LevelingRated ★ 3.0
Terrace House: Opening New DoorsRated ★ 3.5
The Elusive SamuraiRated ★ 4.5- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 2.5