Titles you rated
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- Good PeopleRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Gintama°Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Gintama.Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5