Movies
Ratings
752
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 2.5
Taken 2Rated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 3.5
Sex Is ZeroRated ★ 2.0