Movies
Ratings
454
Intimate StrangersRated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Autumn SonataRated ★ 3.5
IntrusionRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Black MoneyRated ★ 3.0
MetamorphosisRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Tune in for LoveRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
ResistanceRated ★ 3.5