Movies
Ratings
440
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
Beastie BoysRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Donnie BrascoRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.5