Series
Ratings
217
Oshi no KoRated ★ 3.5
OshinRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 3.5
Wandering Witch: The Journey of ElainaRated ★ 1.5
Tokyo Magnitude 8.0Rated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Terror in ResonanceRated ★ 3.0
Himouto! Umaru-Chan RRated ★ 3.0
CitrusRated ★ 2.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom! XRated ★ 2.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
Huh Young Man's Food TravelRated ★ 2.0- BernardRated ★ 2.5
Saga of Tanya the Evil OVARated ★ 3.5
Screening HumanityRated ★ 4.0- BernardRated ★ 2.5
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5- Galaxy Express 999Rated ★ 4.5