Titles you rated
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Winners & SinnersRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 2.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0