Movies
Ratings
355
Naked LunchRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0- The Bek Show: End of CivilizationRated ★ 3.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Starring Jerry As HimselfRated ★ 4.0
Close Your EyesRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
THORNAPPLE FIRE WACHING 2024 LIVE CONCERT FILMRated ★ 5.0
All the Long NightsRated ★ 3.5
Single8Rated ★ 3.5
By the StreamRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5