Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
Loki Season 2Rated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0