Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
VenomRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
A Haunting in VeniceRated ★ 2.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 3.0
Finding ForresterRated ★ 3.0
MissingRated ★ 2.5
The VillagersRated ★ 2.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5