Series
Ratings
131
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
Friends Season 9Rated ★ 3.5
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Love CatcherRated ★ 2.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 2.5
The Great Escape 2Rated ★ 3.0- 짱구는 못말려 7Rated ★ 4.0
- 짱구는 못말려6Rated ★ 3.5
Are You Human?Rated ★ 2.5
Shin Chan Season 5Rated ★ 3.5- 짱구는 못말려 4Rated ★ 3.5
Princess AuroraRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0- Phantom Thief JeanneRated ★ 3.5
- 짱구는 못말려 3Rated ★ 3.5
- 짱구는 못말려 2Rated ★ 3.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 3.0
Traveler Season 1Rated ★ 3.0- 괴담 레스토랑Rated ★ 2.5
- 짱구는 못말려 1Rated ★ 3.0