Titles you rated
Sonny BoyRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
Library WarsRated ★ 3.0
Natsuyuki RendezvousRated ★ 4.5- MonsterRated ★ 5.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 3.5- DURARARA!! x 2 (Shou)Rated ★ 2.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 2.5
Ping Pong the AnimationRated ★ 3.5
Tamako MarketRated ★ 1.0
Barrier MasterRated ★ 3.0- DURARARA!! x 2 (Ten)Rated ★ 2.0
- Soul EaterRated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 3.5
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 3.0
Noragami AragotoRated ★ 3.0