Titles you rated
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The ScentRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0