Series
Ratings
27- EXchange Season 3Rated ★ 2.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0