Series
Ratings
23
Radio StarRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
I Am SoloRated ★ 5.0
Nightmare TeacherRated ★ 2.0
PastaRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 1.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 2.0
365: Repeat the YearRated ★ 3.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 2.0