Series
Ratings
21
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0