Titles you rated
The Social NetworkRated ★ 5.0
Apollo 13Rated ★ 4.0
Sleeping BeautyRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Arthur and the InvisiblesRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 3.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0