Movies
Ratings
656
A Lonely Island in the Distant SeaRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0- SABAKANRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
Happy as LazzaroRated ★ 3.0
In the HouseRated ★ 3.5
Blue Gate CrossingRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 1.0
The MartianRated ★ 4.0
SpiderRated ★ 2.5
DogtoothRated ★ 3.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Man Without a PastRated ★ 3.0
Lights in the DuskRated ★ 3.5
Starred UpRated ★ 3.5
FelonRated ★ 3.0