Movies
Ratings
190
Tears of the SunRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Robin HoodRated ★ 3.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 1.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Untold ScandalRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 1.0
InceptionRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 3.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0