Movies
Ratings
161
Gran TorinoRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Wheels on MealsRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
Lethal Weapon 2Rated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 4.0
2012Rated ★ 2.0
World War ZRated ★ 5.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0