Movies
Ratings
747
TunnelRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 3.5
HeadhuntersRated ★ 5.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 5.0
How to Steal a DogRated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Like for LikesRated ★ 3.5
The OrphanageRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
Lump of SugarRated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.5