Titles you rated
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
TangledRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 4.0