Titles you rated
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5
Arthdal ChroniclesRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
The Magic School BusRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 3.5
Shoot for the StarsRated ★ 4.0